Logo

Охрид-соби за туристи на плоштад

Број на оглас: 1277084 | Објавен на: 23.09.2019, 11:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Во чаршијата се издаваат 1 петтокреветна и 3 двокреветни соби (од која една соба е со можност да се прилагоди за 4 особи). Опремени се со: кабелска телевизија, интернет, фрижидер, комплет кујна, едно купатило и еден посебен тоалет.
Секоја соба има посебен прибор за јадење, пегла за алишта, пешкири.
Во близина се наоѓаат маркетите "Тинекс" и "Рамстор", клубот "Хавана" и останатите кафе барови.
Собите се идеални за парови.

Контакт телефон:
076-756-377 Никола
075-855-838 Горде

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Goko

Потврден огласувач