Logo

апартмани во новоизградена куќа во С.Дојран

Број на оглас: 1284792 | Објавен на: 30.06.2020, 16:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 182 m²

Број на соби: 5

Греење: Струја

Наместена: Да

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмуваат апартмани од новоизградена куќа во елитна населба Карач на влезот во С.Дојран,опремени комплетно со засебни купатила,кујни,фрижидери, тв,летниковец,плус надворешна кујна,тераси,соларно,wi-fi,клима по желба.екстра попусти за ноќевања во јуни и септември.цени од 600-1000ден по апартман
специјални празнични попусти
резервации - силвана , Дејан тел. 078441496 и 071217780

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач