Logo

Veke od 330 Evra , Kompleten sistem za video nadzor

Број на оглас: 1286087 | Објавен на: 26.09.2018, 22:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Аналог / Останато

Вид на оглас: Се продава


НАЈПОВОЛНА ЦЕНА НА СИСТЕМ ЗА ВИДЕО НАДЗОР:
• 4 внатршни dome IR камери;
• 4 - канален дигитален видео рекордер;
• хард диск од 500 GB;
• централно напојување за камерите;
• гратис кабел со инсталација до 20 m;
• гратис монтажа;
• во цената се вклучени сите попусти,пресметано за на Фактура.
• Можност и на рати.

За повеќе информации јавете се на тел. +389 (0)2 61 21 409
моб. ++389 (0)70 96 53 96
Web/Skype : www.amt.com.mk
E-mail:prodazba@amt.com.mk

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Avtomatsko Tehnoloski Sistemi

Потврден огласувач