Logo

Dekorativen Japonski malter

Број на оглас: 1287487 | Објавен на: 15.12.2018, 17:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


Продаваме и вградуваме декоративен Јапонски малтер со исклучителна естетска убавина, топлотна и звучна изолација.

Јапонскиот малтер е идеален материјал за обложување на ѕидови во домови,хотели, ресторани, канцеларии и други ѕидни површини.

Просториите украсени со Јапонскиот малтер се топли и атрактивни, а фината зрнеста структура ги истакнува сите детали на амбиентот.

Составот на Јапонскиот малтер е од чист памук и свила, што подразбира 100% еколошки производ.

e-mail-от не е исправен, контакт исклучиво на телефонскиот број

Цена за работна рака со материјал до вградени 30 м2 изнесува 8 евра за 1 м2, над 30 м2 цената е 7 евра за квадрат.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Branko

Потврден огласувач