Logo

SE PRODAVA FOR MONDEO,MNOGU POVOLNO

Број на оглас: 1296063 | Објавен на: 15.07.2018, 13:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: 350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA FORD MONDEO, 1.8 TD GOD.NA POIZVODSTVO 1995 ,KARAVAN,REGISTRIRANA DO DECEMBAR
SO DEFEKT BOS PUMPA MOZE ZAMENA ZA MOTOR

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 vlado

Потврден огласувач