Logo

Шофер за возење ЕУ и назад со БГ пасош

Број на оглас: 1296323 | Објавен на: 28.03.2018, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол : Машко

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 111.111 €

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Се бара шофер со возење ЕУ и назад со БГ пасош. Плата одлична, услови најдобри за работа. За повеќе информации на јавете се на тел. 071 340 082

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Транспортна фирма

Потврден огласувач