Logo

Izrabotka i montaza na celicni konstrukcii

Број на оглас: 1297012 | Објавен на: 22.08.2019, 08:55
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Вид на оглас: Се продава


1. Проектирање, изработка и монтажа на:
-челични конструкции
-челични подконструкции
-кровови на згради и куќи
-настрешници за тераси
2. Покривање со пластифициран лим и панели
3. Опшивки, олуци, откапници

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Perica (претпријатие)

Потврден огласувач