Logo

Smestuvanje vo Stip, stanovi, apartmani ........

Број на оглас: 1298724 | Објавен на: 22.05.2018, 14:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 55 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Нов

Опрема: Луксузен

Лифт: Не

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Запад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Exclusive apаrtments for rent. Long and short stay.

Option for Daily stay.

Ексклузивни апартмани за изнајмување за подолг и пократок период.

Опција за Дневен претстој.

075270395

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 ВН

Потврден огласувач