Logo

dynacord f18pwh forum line

Број на оглас: 1300686 | Објавен на: 28.01.2017, 10:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Озвучување

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Dve prazni kutii dynacord forum line f18pwh od dolgite basovi.cenata e za dvete. Kutiite se cisto novi i se izraboteni od sper kako profesionalnite kutii a ne od iverica ili pzb.mnogu lesni za transport.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач