Logo

electro voice p1250 ili dynacord p 1050

Број на оглас: 1300711 | Објавен на: 09.12.2016, 19:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор Цената е фиксна 349 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Вид на оглас: Се продава


electro voice p1250 ili vo .procesorski sistemski snagas so 2x650w na 4Ohm ili 2x800 na 2Ohm.Mozna e zamena so doplata.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач