Logo

Core 2 Duo E8400 3.0 GHz 6M 1333 FSB

Број на оглас: 1305020 | Објавен на: 26.02.2017, 17:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Procesori Core 2 Duo E8400 3.0 GHz 6M 1333 FSB

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 ABS

Потврден огласувач