Logo

VO SUPER SOSTOJBA

Број на оглас: 1306000 | Објавен на: 16.09.2020, 15:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Prikulicata e zacuvano nosivost 2 tona gumi dobri nema slabo nesto u nego se napraven mnogu kvalitetno.

 Радовиш    Општина:Конче

Прати Е-Маил

 djehan

Потврден огласувач