Logo

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Продажба на Хотел

Број на оглас: 1306075 | Објавен на: 06.12.2018, 21:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 500 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: / m²

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава хотел (нова градба) со површина 500м2 од кои 250м2 се 8 двособни апартмани.
Хотелот има помошни простории за персоналот,паркинг место,ресторан за 70 особи.
Хотелот е лоциран во Попова Шапка.
Шифра Д62/3
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771

Огласи од: ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

Булевар Туристичка 36А
Охрид

Станете Премиум член

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 ИМПЕРИЈА

Потврден огласувач