Logo

dynacord power mate 1600

Број на оглас: 1309562 | Објавен на: 22.02.2017, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Миксети

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam dynacord power mate 1600 - 1 retko zacuvana mikseta,vo besprekorna sostojba.BARAM ZAMENA za power mate 2 ili 3.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач