Logo

PRODAVAM PCENICA,JACMEN,OVES

Број на оглас: 1310119 | Објавен на: 03.10.2018, 03:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


prodavam pcenica,jacmen i oves moze da se vidi vo sekoe vreme,kolicina okolu 100 t

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 stefan

Потврден огласувач