Logo

Сместување во Крушево

Број на оглас: 1311417 | Објавен на: 06.09.2018, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 100 m²

Спрат: 1

Греење: Дрва

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdavaat kompletno opremeni sobi vo Krusevo na glavna ulica, cel sprat so poseben vlez, kapatilo, kujna, tv, internet.
Dostapni preku celata godina.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач