Logo

Digitalen aparat za pritisok.

Број на оглас: 1315533 | Објавен на: 28.04.2017, 13:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов дигитален апарат за притисок. Автоматско пумпање и мерење. Се што треба да направите е да го наместите на зглобот и да го вклучите. Екстра квалитет во однос на цената. Го праќам по карго на мој трошок.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Дејан