Logo

Se prodava vikendica na MATKA so lift i bazen

Број на оглас: 1318948 | Објавен на: 09.10.2019, 08:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 71 m²

Број на соби: 3

Греење: Дрва

Наместена: Да

Цена: 34.900 €

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Vikendicata e na 2 kata vo prizemjeto e dnevna; kujna; trpezarija; toalet; na gorniot kat se 2 spalni i toalet. Na 2 kata ima golemi terasi. Spalnite i 2 toaleta se kompletno renovirani. Vikendicata e so povrsina od 71m2; placot e 325m2; a terasite 100m2.

  Скопје    Општина: Сарај

Прати Е-Маил

  STUDIO HOUSE

Потврден огласувач