Logo

Prodava Pumpa za voda

Број на оглас: 1321274 | Објавен на: 30.11.2018, 16:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Pompata ima ogromen kapacitet - vlez izlez 15 santimetra
podvizna na trkala za na kardan za na traktor
cena 650 evra
italijanska.

.mobilen tocen broj e toj 071 930 750

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач