Logo

Kuka so deloven prostor

Број на оглас: 1323902 | Објавен на: 20.05.2018, 08:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 350 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 38 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Број на балкони: 5 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Тодор Проески- 7

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава веднаш вселива куќа со деловен простор.
Можна е и замена за куќа или стан во Скопје.
Куќата се наоѓа во строг центар на градот, на градските скали, со многу убав поглед.
Вкупна површина: 350 m2
- Приземје 87 m2, од кои 25m2 е деловен простор
- Прв кат 87 m2
- Поткровје 87 m2
- Помошни простории 2 x 20 m2
- Тераси 13 m2
- Двор 38 m2
Куќата е со комплетно средена документација!

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Rade

Потврден огласувач