Logo

Proizveduvame borduri lajsni za fasada od stiropor

Број на оглас: 1327070 | Објавен на: 28.05.2018, 09:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Proizveduvame borduri za fasada pod prozorski,okolu prozor,odeluvaci na kat,stubovi i mnogu drugi raboti !

Rabotime na golemo i malo informacii 075 494 855 !!!

Barame distributeri niz site gradovi vo Makedonija osven Bitola !!!

Poveke info na www.lajsni.com
3Д презентација на прозор кликнете на линкот и изберете тип на фасадни лајсни кој најмногу ви се допаѓаат !

http://www.lajsni.com/pages/galerija.php?podProzor=m1&okoluProzor=m6

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач