Logo

Дрвени жардињери,дрвени столбови за цвеќе,дрвени сакси

Број на оглас: 1332202 | Објавен на: 14.05.2018, 18:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


Продвама и изработувам Дрвени жардињери,дрвени столбови за цвеќе,дрвени сакси,тараби,столчиња и многу други работи за вашата градина

Контакт 075-828-603

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 majstor

Потврден огласувач