Logo

Villa Tea 2 Ohridska carshija smestuvanje so parking

Број на оглас: 1332979 | Објавен на: 22.06.2018, 12:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Адреса: 7mi Noemvri br.9

Villa Tea 2 се наоѓа во центарот на Охрид, на почетокот на Охридската чаршија, во близина на чинарот. Располагаме со:
1. Апартман за 4 особи(2+2) со комплетна кујна и тераса
2. Студио со француски лежаи + помошно легло(2+1) со комплетна кујна и тераса
3. Студио со француски лежаи со комплетна кујна и тераса
4. Студио со француски лежаи + помошно легло(2+1) со мини кујна и тераса
Апартманот и студијата се опремени со LCD TV, клима, фрижидер, пешкири, фен, пегла и Wi-Fi(бесплатно). Исто така има бесплатен паркинг.
Информации:
070 570 617
077 913 462
Faebook: Villa Tea 2
(линк: https://goo.gl/9Tmpmy)
Исто така можете да не побарате во бутиците ЛАВО.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач