1 / 3
Stara kuka vo CENTAR so dvorno mesto 360m2
80.000 €
31.05.2023 11:55

Кичево

Број на соби:

5

Квадратура:

354 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

354 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Janko Mihajloski br. 60

Se prodava stara kuka so dvorno mesto od 354 m2. Katastarska parcela 2035. Cena po dogovor. Moze zamena za dva stana. Tel za kontakt Dushan 076 222 034

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Magdalena
Потврден огласувач
077521499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам