Logo

VW GOLF 4 1.4 16V/DELOVI

Број на оглас: 1335206 | Објавен на: 08.01.2017, 12:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 4 1.4 16V NA SAMO 150000KM/IMA SE STO VI TREBA/EFTINI/GARANCIJA/PRAKAM PO KARGO/KOLATA NE SE PRODAVA CELA

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 VW

Потврден огласувач