Logo

LICENCIRANI KOMPJUTERI, LAPTOPI, SERVERI

Број на оглас: 1335358 | Објавен на: 09.04.2020, 10:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за половни и рефурбишед компјутери, лаптопи, монитори, таблети, сервери и друга ИТ опрема.

50+ модели на брендирани компјутери (лиценцирани Win 7 Pro) со Core2Duo, Core i3, i5, Core i7, процесори (2nd,3rd,4th gen):
DELL 390, 790, 3010, 7010, 7020
HP sff, desktop i tower 600G1, Elite 8200, 8300
HP 400Pro Core i3 4th gen desktop
LENOVO,m82, s20 Workstation....
E3 & E5 workstation DELL T5600, T7600
PC so:
G procesori - od 4000 den
Core i3 - od 5000 den
Core i5 - od 8000 den
Core i7 - od 11000 den
Core2Duo - od 3000 den
AMD Athlon - od 2500 den


DELL poweredge 1950,2950,2900 & HP Proliant dl360, 380 RACK serveri so 8 - 64 GB ECC RAM:
1 x Xeon Dual Core - od 14000 den
2 x Xeon Dual Core - od 16000 den
2 x Xeon Quad Core - od 18000 den

*Работиме исклучиво со фактури.
**Бараме бизнис партнери низ сите градови на Македонија.
***Специјални понуди за кaнцеларии, автошколи, call центри, агенции, продавници и други слични правни лица

ДЕКА ЕЛЕКТРОНИКС ДОО Скопје
2-ra Makedonska Brigada (Skopje Sever) Kaj Crkvata, do statkarnica Ti Amo
Тел 02 2 63 46 46
Моб 071 356 562
www.dekaelectronics.com
https://www.facebook.com/dekaelectronics

 Скопје    Општина:Бутел

Прати Е-Маил

 DEKA ELECTRONICS

Потврден огласувач