Logo

ПРОДАЖБА НА КАНАЛИЦИ

Број на оглас: 1340333 | Објавен на: 09.11.2018, 12:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


КАНАЛИЦИ ЗА ФЕРТ ГРЕДИ ЗА ПЛОЧИ МОЖЕ И ЗА ЅИДАЊЕ.
Околу 400 КОМАДА
*******ВИДИ ФОТО*********

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 ПРОДАВАМ

Потврден огласувач