Logo

Куќа на продажба

Број на оглас: 1343890 | Објавен на: 12.04.2017, 22:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 202 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Запад

Адреса: Ванчо Ангелov 18А,, Свети Николе

Цена: 19.999 € Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


На улица Ванчо Ангел 18А,, Свети Николе веднаш до мостот на дрвенарија.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач