Logo

Nova kuka vo centar

Број на оглас: 1343923 | Објавен на: 16.02.2019, 06:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 130 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 100 m²

Цена: 38.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


kukata e gradena 2009g,nikoj ne zivee vo nea.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 aaaaa

Потврден огласувач