Logo

otkupuvam ispravni i neispravni laptopi

Број на оглас: 1344330 | Објавен на: 23.04.2018, 09:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Останато

Xaрд диск HDD: 80 GB

РАМ Меморија: До 1 GB

Модел на процесор: Останато

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Otkupuvam ispravni i neispravni laptopi od site modeli..
NA VIBER .NAVEDETE GO MODELOT,OSNOVNITE KARAKTERISTIKI NA LAPTOPOT KOJ STO GO NUDITE,...SOSTOJBATA NA LAPTOPOT I CENATA TEL. ZA KONTAKT. 076911448
viber +38976911448

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Kiko

Потврден огласувач