Logo

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

Број на оглас: 1344537 | Објавен на: 19.02.2019, 10:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Софтвери / Развиток и Веб Дизајн

Вид на оглас: Се продава


Изработуваме Веб страни,Веб продавници,web shopovi за секоја ваша потреба.Графички дизајн,дизајн на визит карти ,Каталози,Лого дизајн како и дизајн на пакување.....ВО ПОНОВО ВРЕМЕ ВЕБ СТРАНИТЕ СТАНАА ЛИЦЕ НА ВАШИТЕ ФИРМИ,ПА НЕ ДОЗВОЛУВАЈТЕ НЕУБАВО ЛИЦЕ ЗА ВАШАТА ФИРМА.ЗА ПОВЕЌЕ КОНТАКТ ПРЕКУ НАШАТА ВЕБ СТРАНА www.kreatika.mk или на
тел.078 44 08 45
mail cedo.najdeski@kreatika.mk
kreatika@kreatika.mk
за целосно портфолио Графика,Логоа,Брендирање,Дизајн на пакување и сите изработени веб и мобилни страни информирајте се на веб страната www.kreatika.mk

последни изработени страни:


www.atlascentar.mk
www.ferticrop.com
www.sutkoz.org.mk / sindikat na RM
www.feral.mk
www.dragandautovski.com
www.mps.mk / makedonski policiski sindikat
www.ohridskitrubaduri.mk / veb strana za ohridfest
www.feral.mk / mobilna veb strana
www.nanaviki.mk
www.dzartovski.com / advokatska kancelarija
www.mhraconference.mk / МАКЕДОНСКА АСОЦИЈАЦИЈА ЗА ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ
www.cetrans.com.mk
www.limdizajn.com.mk
www.nicks.mk
www.agrimatco.mk
http://app.cruisetoports.com веб апликација
www.vipshop.mk / веб продавница / web shop
www.opstinarosoman.gov.mk / нова веб страна за општина Росоман
www.attika.mk / веб страна за attika студио архитекти
www.fmprotect.mk
www.bavariamedtex.de
www.porta.com.mk / зграда Порта Аеродром Порта инженеринг груп


Делот за Графички дизајн,дизајн на амбалажи,каталози и логоа сите изработени проекти посетете ја www.kreatika.mk

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 cedo

Потврден огласувач