Logo

mitsubishi carizma za delovi

Број на оглас: 1346510 | Објавен на: 30.06.2020, 21:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


delovi za carizma 1998 I 2000.god. 1.8 16v gdi. Benzin. Alu.bandazi.15ki

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач