Logo

transformator

Број на оглас: 1349283 | Објавен на: 27.11.2020, 19:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продава трансформатор комплет со разводна табла и две дрвени бандери. 10 kv/400v, 200Aмпера со 4 изводи. 3500€ комплет.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ilco

Потврден огласувач