Logo

CITROEN C5

Број на оглас: 1349646 | Објавен на: 22.06.2018, 09:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C5

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni delovi za Citroen C5 2.2 HDI dizel Automatic tiptronik menuvac. godina 2004 pominati139000 km.model exluziv. so fulloporema. voziloto e so shvajcarski dokumenti i se prodava na delovi. imat novi diskovi i novi plocki.

Огласи од: Florim

Florim

Кичево

Станете Премиум член

 Florim

Потврден огласувач