Logo

Izdavam stan od 42m2 vo strog centar blizu vlada

Број на оглас: 1349782 | Објавен на: 24.07.2018, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1,5

Квадратура: 42 m²

Греење: Струја

Спрат: Сутерен стан

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Цена: 180 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


ZDAVAM vo strog centar 42 m2 vo suteren-nisko prizemje celosno opremen stan na ulica” Leninova” blisku do Vlada, Soboren Hram I do Gradski Park --samo 180 eu
.. za onie sto se za podolg period
.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Alek

Потврден огласувач