Logo

~~~ Popust na bezbednosni sistemi !!! ~~~

Број на оглас: 1350678 | Објавен на: 30.03.2018, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Аналог / Останато

Вид на оглас: Се продава


Најдобра заштита на вашиот имот од кражби ќе добиете во најдобрата компанија за Безбедносни системи АМТ Системи, која ви нуди производи со врвен квалитет, DVR уреди од познатиот бренд FUHO, Geovision DVR картици за на компјутер, USB DVR, квалитетни камери со Sony и Sharp chipset, сето тоа со наша монтажа, на било која локација низ Македонија и надвор од неа. АМТ ви нуди видео надзор на секакви објекти, можност за неограничено снимање на вашиот компјутер или снимач по ваш избор. Можност за преглед преку интернет. Најразлични можности со голем избор на модели на видео камери и снимачи. Обезбедете додека не е доцна!

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 AMT

Потврден огласувач