Logo

Niva vo Sveti Nikole

Број на оглас: 1351141 | Објавен на: 18.03.2017, 00:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1788

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 999 € Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Mesto vikano momin potok blizu barakite, pod sistem za navodnuvanje.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач