Logo

Куќа во Демир Капија

Број на оглас: 1352903 | Објавен на: 20.03.2017, 09:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 215

Број на спратови: 2

Греење: Друго

Дворна површина: 303

Цена: 1.000.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во Демир Капија
303 м2 земјиште, 215 м2 куќа
Информации секој ден од понеделник до петок од 08:00 - 16:00h

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Штедилница Можности

Потврден огласувач