Logo

NOKIA 6210

Број на оглас: 1356375 | Објавен на: 08.10.2017, 19:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: NOKIA 6210

Боја: White

Интерна меморија: 4 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 30 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци

Вид на оглас: Се продава


NOKIA 6210
MADE IN GERMANY ORGINALLEN ZA KOLA

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 T.

Потврден огласувач