Logo

kabel

Број на оглас: 1356570 | Објавен на: 25.11.2020, 17:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат бакарни кабли за довод.

4х25 подземен 30 метри. 400 денари од метро.

4х16 лиснест две парчиња со должина од 30 метри. 300 денари од метар.

4x16, 40 метри подземен. 400 денари метар.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ilco

Потврден огласувач