Logo

PRODAVAM BUBANJ ZA AVTOMATSKI MENUVAC ZA BMW 320d E90

Број на оглас: 1357963 | Објавен на: 10.07.2017, 08:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320d E90

Tип на делови: Менувачи

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM BUBANJ ZA AVTOMATSKI MENUVAC ZA BMW 320d E90 ISPRAVEN

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 nina

Потврден огласувач