Logo

КАЛИФОРНИСКИ ЦРВИ

Број на оглас: 1360180 | Објавен на: 16.09.2020, 12:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат легла од калифорниски црви.
Идеално за започнување на сопствен фамилијарен бизнис со мали почетни вложувања,КОИ ЗА 1 ГОДИНА СИ ГИ ВРАКАТЕ ИСТИТЕ ВЛОЖЕНИ ПАРИ.За купени 5 или повеќе легла калифорниски црви следува ПОПУСТ.---ПОВЕЛЕТЕ-КЕ-СЕ-УВЕРЕТЕ---
инф на вип-тел 071 448 114 Ацо Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 dzaic

Потврден огласувач