Logo

Shure PGX 8 - Wireles

Број на оглас: 1360729 | Објавен на: 21.03.2017, 08:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 180 € Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


Nov mikrofon-bezhicen Shure PGX 8 -Ponova serija od Shure sm58

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 ismet

Потврден огласувач