Logo

FORD FUSION 1.4-1.6 16V-1.4TDCI DELOVI

Број на оглас: 1362340 | Објавен на: 08.06.2018, 04:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


delovi od limarija stakla i branici od-02 do-08 site tipovi na motori kompjuteri i menjaci komplet klima uredi lieni bandasi original

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Sreten

Потврден огласувач