Logo

Часови по Математика, Физика и Електротехника

Број на оглас: 1364804 | Објавен на: 15.10.2018, 14:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД
300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Вид на оглас: Се продава


*Екстра попуст за часови во групи*
Давам Часови по Математика, Физика и Електротехника за основно, средно и факултет.
Часот трае 60 минути тел. 071276521 и 070205596

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач