Logo

Студија во центарот на Крушево

Број на оглас: 1366767 | Објавен на: 23.05.2019, 08:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 300 m²

Спрат: 2

Греење: Централо

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Модерно опремени студија во строгиот центар на градот. Повелете!
тел.070 608 700

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Vila ToseD. Krusevo

Потврден огласувач