Logo

VW POLO CLASIC 1.9SDI 98/DELOVI

Број на оглас: 1367469 | Објавен на: 03.07.2017, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


VW POLO CLASIC 1.9 SDI 98/IMA SE STO VI TREBA/EFTINO/GARANCIJA/PRAKAM PO KARGO/KOLATA NE SE PRODAVA CELA

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 VW