Logo

STAVOSTROJ

Број на оглас: 1372685 | Објавен на: 17.09.2017, 14:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач