Logo

Traktori TAFE 42DI vo GSG Negotino !

Број на оглас: 1374181 | Објавен на: 09.01.2019, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


*ГСГ КОМПАНИ-НЕГОТИНО , овластен дилер за Трактори од програмата на TAFE...

*TAFE 42DI (43кс) еуро1 мотор, со и без кабина...

*TAFE 42DI (47кс) еуро2 мотор, со
и без кабина...

*Гаранција 3 год...

*ПОСРЕДУВАМЕ во обезбедување на Најповолни кредити од Земјоделскиот Кредитен Фонд со Каматна стапка од 4% годишно , со Грејс период до 12 мес , и рок на плаќање до 5 год. (годишна рата) .

*Бесплатна достава на вашиот Трактор (Франко Купец) , во цела Држава ...

*тел.043-371-008
*моб.075-420-077
*моб.075-420-055
*skypename:gsgnegotino008

*ГСГ Компани доо Неготино*
e-mail: gsg_008@yahoo.com

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 GSG Company (претпријатие)

Потврден огласувач