Logo

Продавам ниви со вкупна површина од 13000 квадрати.

Број на оглас: 1375108 | Објавен на: 30.07.2018, 20:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 13000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 2 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам ниви во К.Паланка во село Тлминци со површина од 13 000 квадрати. Цена 2 евра по квадрат. На нив има и дабова шума и истите може да се сечат.

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dario